Uus-Kaledoonia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Uus-Kaledoonia kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Uus-Kaledoonias

Uus-Kaledoonia on Vaikse ookeani lõunaosas asuv Prantsusmaa territoorium, kuhu kuulub tosin saart. Palmidega ääristatud randade poolest tuntud laguun on täis veealust elu, mis oma 24 000 ruutkilomeetriga on üks maailma suurimaid. Tohutu korallriff ümbritseb peasaart Grand Terret, mis on sukeldumishuviliste lemmik sihtkoht. Pealinnas Nouméas asub arvukalt prantsuse stiilis restorane ja luksuskauplusi.

Uus-Kaledoonia on Prantsusmaa ülemereterritoorium, mis asub Vaikse ookeani edelas, Austraaliast ida pool. Kui prantslased Nauru koloniseerisid, võtsid nad riigi maad enda valdusesse. Mõned anti kolonistidele eraomandina, teised aga määrati kanakkidele "reservideks". Kuid need reservid jäävad Prantsuse omandiks.

 

Kui soovite osta Uus-Kaledoonias müüdavat kinnisvara, pole see protseduur liiga lihtne.

Nii nagu teistes Vaikse ookeani riikides, on ka Uus-Kaledoonias maaomandit keeruline kindlaks teha. Maa rendiõiguste saamine on maaomanike õiguste üleandmise esivanemate traditsioonide tõttu keeruline. Peale selle on kolonisaatorite ja pärismaalaste vahel vaidlused selle üle, kellele see maa tegelikult kuulub.

On erinevaid kohti, kust võiksite Uus-Kaledoonias müüdavat kinnisvara otsida.

Faubourg Blanchot on koduks kaunitele hoonetele ja koloniaalarhitektuurile. See Nouméa linnaosa meenutab 19. sajandi lõppu ja siiani on seal säilinud ligi kuuskümmend koloniaalhoonet.

 

 

Poindimié asub Uus-Kaledoonia peasaare Grande Terre kirderannikul. See on suurepärane koht Kanaki kultuuri kohta lisateabe saamiseks. Selles riigi põhjaosas elavad hõimud elu ja põhivarustusega väga lihtsat elu. Ja see võiks olla ideaalne Uus-Kledoonias müüdava vara kolimiseks ja ostmiseks

Bouraili küla on maaliline linn, kus on palju ajaloolisi hooneid, samuti vana tuletorn Gouaros ja vana sõjaväe postkontor. Bouraili muuseum pakub pilguheidu

Uus-Kaledoonia ajalugu ja näete ka viimast riigis kasutatud giljotiini. Linnast väljaspool asub korallriff, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Selle linna üks kuulsamaid mälestusmärke on Bonhomme de Bourail, rannikul asuv kivim, mis võtab oma nime väidetavalt sarnasusest mütsi kandva mehega.

Nii et saate valida ühe neist suurepärastest saartest, kust Uus-Kaledoonias müügiks kinnisvara osta, ja oleme kindlad, et leiate endale sobiva vara.

  •  
    Liikumine Uus-Kaledooniasse. Ekspatria ja elab Uus-Kaledoonias

        Me oleme praegu suvehooaja keskel. Turistid tungivad päikesepaistelisematesse randadesse, paljud otsivad viimase hetke sihtpunkti, et saaksime pärast intensiivset tööaastat ja ohverdamist rahu nautida. Me kõik teame, et suvi on erinevatel põhjustel kõige oodatum hooaeg. Aga miks piirduda v ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB